• עיצוב התיקים- אייל אלישע, בעלים של החברה, מוביל קו איכותי ועדכני של תיקי אופנה שימושיים ליום יום ,תיקי ערב ,וארנקים מעוצבים לנשים המחפשות אמירה אישית ונוכחות ייחודית ומוקפדת.
  • גודל התיק – תיקים ליום יום יהיו בדרך כלל גדולים יותר, מכיוון שהם אמורים להכיל כמות גדולה יותר של פריטים כמו: ארנק, תיק איפור, טלפון, תעודות,
    מסמכים וכו’ לעומת זאת תיקי ערב יהיו מינימליסטיים יותר בגודלם.
  • נראות – אומנם רוב הנשים יבחרו גם את התיקים המיועדים ליום יום בקפידה ותוך דגש על פרמטרים כמו עיצוב ואופנה. יחד עם זאת, בבחירת תיקים ליום יום, הנושאים הפונקציונליים כמו, חלוקה לתאים, ישפיעו במידה רבה יותר על הבחירה.
  • יש לציין כי ההתייחסות לחלוקה היא בבטנה איכותית מיוצרת על ידי לה בורסה ועמידה לאורך זמן,
    • מיקום החלוקה משתנה בהתאם לעונה בה מיוצר התיק וצרכי הלקוח אם זה בקיץ אכן תהיה חלוקה שווה או תא אחד גדול ואחד קטן,
  • איכות – תיקי נשים , יתאפיינו ברוב המקרים באיכות גבוהה יותר, מכיוון שהשימוש בהם הוא נרחב יותר והם גם אמורים להכיל משקל רב יותר מזה של תיקי הערב.
  • נוחות – תיקי נשים המיועדים ליום יום, אמורים להיות נוחים לנשיאה, כאשר בנושא זה לכל אישה תהיה את ההעדפה האינדיבידואלית שלה. לדוגמא, יש נשים שמעדיפות תיק גב, אחרות מעדיפות תיק צד וכדומה.

שיקולים נוספים לבחירת תיקי נשים 

כמובן, שישנם קריטריונים נוספים אשר ישפיעו על בחירתו של תיק לאשה שבאה להתחדש בתיק חדש.

המותג לה בורסה LA BORSA אשר עומד מאחורי התיק, כאשר המטרה תהיה לבחור בתיק מבית מותג איכותי ובעל מוניטין בתחום שניתן לסמוך עליו באיכות ובעיצוב .
מותג שמשלב איכות ללא פשרות הן ביצור התיק והן בשימוש בחומרי גלם איכותיים.

מניסיוננו, פעמים רבות המפעלים בסין כשהם מקבלים הזמנה, משתמשים בכל מיני שאריות חומרים .הן גלילים שישבו שנים במחסנים ועלולים להשפיע על אורך חייו של התיק והן מיני בדים ממוחזרים(פעמים רבות ניתן להבחין בחומר ממוחזר כאשר ריחו הרע נודף ממנו )והן רוכסנים וראשי רוכסן שאינם מדויקים ומתואמים אחד לשני .

לה בורסה ,שנים רבות נמנעת מלתת יד חופשית למפעלים ,שימוש מקרי בחומר מזדמן הוא לא פחות מאסון שהרבה יצרנים ומותגים שוגים ונופלים לתוכו. בלה בורסה  מזמינים ומיצרים את כל הPU שממנו עשויים התיקים וכן את כל הבטנות וראשי הרוכסן וכדו,כך שהתיקים שלנו עמידים לאורך זמן ונשמרים כחדשים לאורך זמן .

אגב תיקי לה בורסה, מיוצרים בהקפדה יתרה ופיקוח על כל שלב, בנוסף לחומרי גלם איכותיים המיוצרים גם הם על ידינו ,עד להפיכת התיק ללא פחות ממושלם .

עוד נקודה שבאה לידי ביטוי בבחירת תיק היא כמובן הטעם האישי, לכל אישה יש את מרקם החומר ממנו מיוצר התיק הצבעים העיצובים אליהם היא מתחברת יותר. ולכן, היא תבסס את הבחירה שלה גם על שיקולים אלו.

לעתים בחנות או כשאנו רואים מוצר ברחבי הרשת הוא נראה מעולה אבל אבל אם לא נשים לב למפרטי המוצרים אנחנו חייבים לדעת שיש מי ששם לב עבורנו לכל הפרטים הקטנים. עם תיקי לה בורסה את יכולה להיות שקטה שאת רוכשת רכישה מושלמת.

כשתגלי כמה מיוחד מגוון תיקי לה בורסה,בטוח שתמצאי את התיק המיועד לך 🙂

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
×

עגלת קניות