תיקים בסיטונאות

תיקים למכירה בסיטונאות

תיקי נשים, ארנקי גברים, מזוודות, מטריות בסיטונאות ועוד … יכולים להוות יסוד ובסיס לשיתוף הפעולה בינינו. יש לך עסק ואת/ה חושב/ת שמתאים למכור בו את המוצרים שלנו ?אנחנו בחברת לה בורסה, מציעים מכירת תיקים בסיטונאות, ומאפשרים לך להתרשם בעצמך, בקלות רבה, וללא כל מיני חסמים והתחייבויות, שיכבידו עליך, פשוט לנסות.

אם אתם ארגון מוסדי/עמותה שמעוניינים לרכוש את המוצרים שלנו? יש לנו עבורכם מחירים מעולים ויש לנו מלא המלצות, מארגונים ומוסדות, שכבר רכשו מאתנו, שנוכל להציג בפניכם.

איך קנו פעם תיקים בסיטונאות

תיקים בסיטונאות כפר גלעדי, זו הדרך הישנה, שבה כל בעלי החנויות, היו קונים. זו דרך מסורבלת וממש לא נעימה. עליך לנסוע לתל אביב, למצוא חניה, (שלפעמים ממש רחוקה) וללכת לחפש חנות של יבואן תיקים או יבואן מזוודות שאתה חושב שתמצא שם את מבוקשך.

אגב, רוב הרחובות הרלוונטיים, שבהם ישנם חנויות, לא ניתן אפילו לעצור עם הרכב, כך שגם אם חנית רחוק, ובאת לאסוף את הסחורה שרכשת, עליך להסתכל היטב סביב כדי לא לחטוף דו”ח מפקח או אפילו שוטר. כך יוצא, שחוץ מהדלק והזמן ששרפת, ודמי חניה, לפעמים אתה גם חוזר עם דו”ח. בקיצור, תיקים בסיטונאות תל אביב, זה לא רעיון כזה טוב.

שיטת לה בורסה להגדלת העסק שלך, ללא סיכונים

אם את/ה קוסמטיקאית/מאפרת/ פאנית /מספרה/בעלת מכון יופי שרוצה למכור תיקי נשים ותיקי ערב שלנו, אנחנו יבואני תיקים לנשים ואנחנו מציעים לך שיטה קלה, ונטולת סיכונים, להגדיל את העסק שלך, בקליק.

אנחנו בלה בורסה יבואני תיקים ויש לנו עבורכם תכנית מיוחדת, בה אינך צריך להתחייב יותר מידי. אם אתה מחפש חברות תיקים כדי להכניס אליך לחנות, אתה מוזמן להכניס את המוצרים שלנו לבית העסק שלך, ולראות איך העסק שלך גדל במהירות. נשמח בהחלט  לשמוע מעסקים שרוצים לייצג את המותג שלנו, ולהכניס אותו אל בית העסק שלהם, אנחנו בטוחים שיצמח לעסק שלכם תועלת רבה מכך.

אכן להיות יבואן תיקים או יבואן מזוודות, לא דורש ממך המון, בקלות ניתן לטוס לסין ולהביא משם סחורה כראות עיניך ולפרסם את עצמך כסיטונאות תל אביב.

אנחנו מייצרים בעצמינו, את כל מה שאנחנו מוכרים!

המוצרים שלנו מתוכננים ומעוצבים בצורה אפנתית ועכשווית, אנחנו לא רק יבואני תיקים, או חברות תיקים, אנחנו ממש מיצרים בעצמינו את התיקים תוך דגש מיוחד ושימת לב רבה. איכות המוצרים, גם ברמה של החומרים מהם מיוצרים התיקים, וגם ברמת העבודה והביצוע, תהיה ללא פשרות. ניתן גם לבדוק אפשרויות ייצור עבורך ועבור בית העסק שלך ואף בשימוש בלוגו האישי שלכם.

מתנות לעובדים

פעמים רבות פונים אלינו מארגונים גדולים, משרדי ממשלה וגם עסקים קטנים ובינונים, שנציע להם מתנות לעובדים שלהם. מתנות לחג לעובדים, או אפילו סתם מתנה לחלוקה, אחרי כנס או השתלמות. זה בעיקר מתנה לתשומת לב, להראות כמה חשוב לך העובד. אני בטוח שאתה כבר יודע, עובד שיודע מעריכים אותו מייצר תפוקה גדולה לאין ערוך מעובד שלא מרגיש כך.

אתם מוזמנים להתרשם באתר כולו 🙂
או להציץ בדף האינסטגרם שלנו
גם בדף הפייסבוק שלנו ניתן להתרשם
או ליצור קשר בטלפון או בווצאפ

אייל:  054-4701207

נחמיה: 050-8743017

משרד: 03-7476891

מזוודות בסיטונאות
0
    0
    העגלה שלי
    העגלה שלך ריקה עדייןחזור לחנות