תיקים בסיטונאות

תיקים למכירה בסיטונאות, ארנקי גברים ומזוודות בסיטונאות, ועוד … יכולים להוות יסוד ובסיס לשיתוף הפעולה בינינו.

יש לך עסק ואת/ה חושב/ת שמתאים למכור בו את המוצרים שלנו ?

אנחנו בחברת לה בורסה, מציעים מכירת תיקים בסיטונאות, ומאפשרים לך להתרשם בעצמך, בקלות רבה, וללא כל מיני חסמים והתחייבויות, שיכבידו עליך, פשוט לנסות.

אם אתם ארגון מוסדי/עמותה שמעוניינים לרכוש את המוצרים שלנו? יש לנו עבורכם מחירים מעולים ויש לנו מלא המלצות, מארגונים ומוסדות, שכבר רכשו מאיתנו, שנוכל להציג בפניכם.

איך קנו פעם תיקים בסיטונאות

תיקים בסיטונאות כפר גלעדי, זו הדרך הישנה, שבה כל בעלי החנויות, היו קונים. זו דרך מסורבלת וממש לא נעימה. עליך לנסוע לתל אביב, למצוא חניה, (שלפעמים ממש רחוקה) וללכת לחפש חנויות שאתה חושב שתמצא שם את מבוקשך.

אגב, רוב הרחובות הרלוונטיים, שבהם ישנם חנויות, לא ניתן אפילו לעצור עם הרכב, כך שגם אם חנית רחוק, ובאת לאסוף את הסחורה שרכשת, עליך להסתכל היטב סביב כדי לא לחטוף דו”ח מפקח או אפילו שוטר.

כך יוצא, שחוץ מהדלק והזמן ששרפת, ודמי חניה, לפעמים אתה גם חוזר עם דו”ח. בקיצור, תיקים בסיטונאות תל אביב, זה לא רעיון כזה טוב. 

שיטת לה בורסה להגדלת העסק שלך, ללא סיכונים

אם את/ה קוסמטיקאית/מאפרת/ פאנית /מספרה/בעלת מכון יופי שרוצה למכור תיקי נשים ותיקי ערב שלנו, אנחנו יבואני תיקים לנשים ואנחנו מציעים לך שיטה קלה, ונטולת סיכונים, להגדיל את העסק שלך, בקליק.

אנחנו בלה בורסה יבואני תיקים ויש לנו עבורכם תכנית מיוחדת, בה אינך צריך להתחייב יותר מידי. תוכל לנסות, להכניס את המוצרים שלנו לבית העסק שלך, ולראות איך העסק שלך גדל במהירות.

נשמח בהחלט  לשמוע מעסקים שרוצים לייצג את המותג שלנו, ולהכניס אותו אל בית העסק שלהם, אנחנו בטוחים שיצמח לעסק שלכם תועלת רבה מכך. 

המוצרים שלנו מתוכננים ומעוצבים בצורה אפנתית ועכשווית, אנחנו לא רק יבואני תיקים, אנחנו ממש מיצרים בעצמינו את התיקים תוך דגש מיוחד ושימת לב רבה, על האיכות המוצרים, גם ברמה של החומרים מהם מיוצרים התיקים, וגם ברמת העבודה והביצוע, שיהיו ללא פשרות.

ניתן גם לבדוק אפשרויות ייצור עבורך ועבור בית העסק שלך ואף בשימוש בלוגו האישי שלכם .

 אתם מוזמנים להתרשם באתר כולו 🙂
       או להציץ בדף האינסטגרם שלנו
        גם בדף הפייסבוק שלנו ניתן להתרשם
      או ליצור קשר בטלפון או בווצאפ

אייל:  054-4701207

נחמיה: 050-8743017

משרד: 03-747689

תיקים בסיטונאות לה בורסה